Volná místa

V Gentleman Store děláme lidem radost. A oni na oplátku dělají radost nám. I proto rosteme o 100 % za rok a potřebujeme pomoc. Snažíme se budovat firmu, ve které se lidem bude dobře pracovat a budou se i dobře cítit. To ale neznamená, že je to u nás brnkačka a lážo plážo. To ne, očekáváme 100% výkon. Ale i to se dá zvládnout bez stresu a v dobré atmosféře.

Chcete se k nám přidat?

Aktuálně hledáme následující pozice:

Fakturantka/podpora účetní

Náplň práce:

  • účtování plateb ve Flexibee, účtování faktur na denní bázi
  • hlídání pohledávek a obepisování dlužníků
  • příprava podkladů pro účetní
  • kontrola výdejů z pokladny
  • zadávání plateb
  • reporty pro Instrastat
  • psaní knih jízd
  • další drobné administrativní a účetní úkoly

Výhody pro vás:

  • zaměstnanecká sleva na sortiment
  • měsíční hmotné bonusy - zboží dle vlastního výběru

Co potřebujeme:

  • 60-80 hodin měsíčně (je možné i více)
  • alespoň 3 dny být u nás v kanceláři (Roháčova 7, Žižkov), ideálně každý den
  • základní znalost účetnictví (= vědět, co je to rozvaha)

Práce v ulici Roháčova 7 na Žižkově. 10 minut pěšky od VŠE.

Pište prosím Pavlovi na pavel@gentlemanstore.cz.

Expeditér/ka

  • expedice zásilek
  • příprava podpůrných materiálů, kompletace zboží, balení balíčků
  • pomoc všeho druhu

  • rámcově flexibilní pracovní doba - 110 Kč/hodina
  • zaměstnanecká sleva na sortiment 40 %

  • práci v dopoledních hodinách - 9-13 hod.
  • spolehlivost - min. 1 den týdně
  • práci na DPP - nástup v polovině října

Pište prosím Martinovi na martin@gentlemanstore.cz.

Country manažer/marketér - Rumunsko

Expandujeme do Rumunska a hledáme člověka, který by měl tento trh kompletně na starosti. Náplní práce je hlavně správa webu (takový projekt management) a online marketing - obsah většinově přebíráme z české verze, ale částečně budeme tvořit na míru rumunskému trhu. Vhodné pro někoho, kdo chce při studiu získat zkušenosti s e-commerce. Nutnost mluvit plynně rumunsky a skvěle rozumět češtině, ideálně tedy Rumun/ka žijící v Česku.

  • kompletní starost o rumunský web
  • správa webu