Volná místa

Kdo jsme

Jsme obchod pro sebevědomé gentlemany moderní doby, kteří od módy i kosmetiky očekávají něco víc. Nabízíme prvotřídní produkty od značek z celého světa, které jinde nenajdete. Vždy prodáváme jen to, co bychom si sami koupili.

Proč existuje Gentleman Store

Přináší krásu a kvalitu do života českých mužů prostřednictvím prémiových produktů.

Naším cílem je, aby 500 000 českých mužů chodilo kvalitně oblékaných.

Zároveň chceme tvořit vysokou míru prosperity pro majitele, zaměstnance i zákazníky.

Hledáme posilu do našeho účetního týmu!

Účetní na part-time úvazek

Staňte se součástí Gentleman Store. Jsme na trhu 10 let, velmi rychle rosteme a vy můžete s námi. Najdete u nás fajn atmosféru, flexibilní pracovní dobu a maximální podporu v rámci onboardingu. Pokud Vám dávají smysl naše hodnoty a způsob, jak se k sobě chováme, ozvěte se nám.

Co budete dělat:

Co požadujeme:

Co nabízíme:

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a pár slov o sobě na hana.hasova@gentlemanstore.cz

Těšíme se na Vaše reakce!