Volná místa

V Gentleman Store děláme lidem radost. A oni na oplátku dělají radost nám. I proto rosteme o 100 % za rok a potřebujeme pomoc. Snažíme se budovat firmu, ve které se lidem bude dobře pracovat a budou se i dobře cítit. To ale neznamená, že je to u nás brnkačka a lážo plážo. To ne, očekáváme 100% výkon. Ale i to se dá zvládnout bez stresu a v dobré atmosféře.

Gentlemanský Content Marketér

Gentleman Store jsem založil na základě svého blogu Pravý Gentleman, kam jsem psal články o tématu, které mě neskutečně bavilo - pánské módě. Tehdy jsem to dělal zadarmo, z čistého zájmu. Teď hledám někoho, kdo to bude v barvách Gentleman Store s mnohem lepším zázemím dělat dokonce i za peníze :-).

Máme vlastní blog i Youtube kanál, ale jak se nám nabaluje jiná práce, tak nestíháme tvořit dostatečné množství obsahu. A to je velká škoda! Proto hledáme někoho, kdo se tomu bude moct věnovat naplno.

V marketingu nás je celkem 5, pracujeme spolu dlouhé roky a jsme skvěle sehraní. Jen nám práce neustále přibývá, tak potřebujeme pomocnou ruku nebo dvě.

Základní náplň práce

Jaké máme požadavky?

Skvělý kandidát jste, když…

Co nabízíme?

S kým budete pracovat

Svůj životopis spolu s krátkým odstavcem o vašem vztahu k pánské módě posílejte prosím na pavel@gentlemanstore.cz

Expedient(-ka)

Pro e-shop s gentlemanskými doplňky hledáme nové expedienty zásilek

Náplň práce:
- expedice a balení zásilek
- příprava zboží, reklamačních materiálů, kompletace balíčků
- příjem a výdej zboží

Výhody pro vás:
- rámcově flexibilní pracovní doba - 120-140 Kč/hodina
- libovolná možnost plánování svých směn, nejlépe týden dopředu
- zaměstnanecká sleva na sortiment 40 %, drobné občerstvení

Co potřebujeme:
- výpomoc každý všední den (8-16) - nejlépe od 8-13 hod.,
- spolehlivost a pracovitost - docházka alespoň 2x týdně

- práci na DPP, IČO - nástup možný ihned

Své životopisy zasílejte na adresu milan@gentlemanstore.cz, nebo se ozvěte přímo na 774 424 755.